Mobilne
kioski multimedialne

Uatrakcyjnij ekspozycję produktu, zwiększ zaangażowanie klientów i sprzedaż,
dzięki zastosowaniu multimedialnych kiosków z dedykowaną aplikacją mobilną.

Dedykowane aplikacje mobilne

Nasz zespół specjalizuje się w produkcji aplikacji mobilnych na systemy iOS i Android. Projektujemy i wdrażamy zaawansowane systemy zarządzania danymi, opracowujemy autorskie technologie.

Realizujemy projekty na całym świecie dla takich klientów jak OVB, Lancome, Samsung, Toshiba, Mercedes-Benz, Porsche, Prudential, Warner Bros, Astellas, Jannsen, Merck, BPH TFI , Warta czy Energa. Klienci doceniają jakość naszych usług, 80% z nich trafia do nas z polecenia.

Jeśli potrzebujesz dedykowanej aplikacji do użycia w kiosku multimedialnym z tabletem, dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, a przygotuje on dla Ciebie nie tylko ofertę, ale także propozycję najbardziej optymalnego rozwiązania.

Aplikacje autorskie

Posiadamy wiele aplikacji gotowych do wykorzystania. Wystarczy, że dostarczysz nam swoje logo i niezbędne materiały graficzne, a my w ciągu trzech dni dostosujemy wybraną przez Ciebie aplikację do wizerunku Twojej marki.

Mobi-Stand Conference - uniwersalna aplikacja konferencyjna

Aplikacja mająca głównie zastosowanie podczas wydarzeń konferencyjnych. Służy zaangażowaniu uczestników tego typu wydarzeń, przy jednoczesnym zebraniu informacji zwrotnej dla organizatorów. Logowanie do aplikacji odbywa się za pomocą QR Kodu lub PIN-u znajdującego się na identyfikatorze uczestnika. Daje ono wgląd do aplikacji, na którą składają się następujące zadania: ankieta, ocena prelegentów, video oraz zamówienie materiałów. Każdy z uczestników może logować się do aplikacji wielokrotnie, do momentu aż wypełni wszystkie zadania. Udział w każdym z nich upoważnia go do losowania nagród. Tym samym organizatorzy otrzymują informację zwrotną na temat samej konferencji – wiedzą m.in. którzy prelegenci mieli najciekawsze wystąpienia czy jakie materiały cieszyły się największym zainteresowaniem.

Aplikacja konferencyjna do kiosków multimedialnych Mobi-Stand

Mobi-Stand Show - multimedialna prezentacja firmy

Aplikacja pozwala na umieszczenie dowolnych materiałów dotyczących firmy, produktu lub usługi. Daje także możliwość interaktywnej prezentacji broszury firmowej lub folderu. Do zastosowania na targach, konferencjach, w showroomach oraz punktach informacyjnych.

Mobi-Stand Show uniwersalna aplikacja do multimedialnej prezentacji firmy lub marki